yürüyen bir kişinin asla araba sürmemesi

sadece kadın sürücü değil, genel anlamda bunu yapan insanlar. sikildiler, muhtemelen dövülmek istiyorlar, bu yüzden sanırım yaptılar. orta dizi sellektors Boynuzları havada uçuşuyordu bile trafikte bir araç sürücüsü ile durdu, “dedi,” Ne amacı ya da öğretmen adayı sorulduğunda bir şey yapıyorlar yanlış yapmaz”, hep bu tür bize geri geliyor,” çılgın gittim, ciğerlerimi Vay Efendim, Cami beni üstüne, dedi, Peki, efendim, sizin kadar bağırdım, pısırık değil öğretmenimin inicek dovucek adam kemerini çözdü, yaptım cam bu sefer bir dizi dönüşür. Bu yüzden, bu tür durumları kişiselleştirmek için değil, iç rahatsızlıkları olduğunu düşünüyorum. bu sefer erkek arkadaşım sophor, 170. otoyolda sürüyoruz, selektor’un birkaç mil gerisindeyiz ve karanlıkta bir araba seçemedim, her neyse, doğru seriye gittik, bu yüzden pezevenk 100’e gidiyor, neden hızımızı düşürdün? boyle, bu gotlar hakkında çok fazla endişelenme, korna çaldığında, panik yapan ve elleri ayakları üzerinde yürüyen bir kişinin asla araba sürmemesi ve başkalarının hayatlarını ifade etmemesi gerektiğini kabul edelim.

öte yandan, ülkemizde trafik kültürü olmadığı için, kadın sürücülere, acemi sürücülere, bisikletlere, motosikletlere ve yayalara karşı her türlü zorbalığın yapıldığı bir gerçektir. okullarda ve ehliyet kurslarında uygun trafik eğitimi olmadığı gibi, denetim de yoktur. bu kontrol ile anlaşılabilecek bir şey olmasa da, çoğu zaman, bu bir karakter meselesidir. halkımız bir şekilde kötü niyetli ve saldırgan davranışlarından vazgeçmek zorunda.her ne kadar ehliyet aldığımda aday bir sürücü arabasıyla sınıfta olduğum açık olsa da, sadece sinirlenmek ve panik yapmak için karşılaşmadığım şey: korna çalmak, sırıtmak, bakmak… ne yazık ki, böyle bir şey yok.

paniğe kapılacaksanız, merak ediyorum, “trafiğe girmeyin” diyen insanlar sürücü olarak annelerinin midesinden çıktı mı? zaman içinde deneyime sahip bir kişi, bir işteki yetkinliklerinden oldukça emin olur. ancak, ehliyetsiz bir araba kullanamadığı ve trafikte çok fazla suistimale maruz kaldığı için eleştirilen bir kişi nasıl sakin kalabilir ve kendini geliştirebilir?

ayrıca, maganda’dasın çünkü Kornayı gereksiz yere kullanıyorsun. gürültü kirliliği yaratır ve insanları kızdırırsınız. Yeşil ışık yakar yakmaz aşık olmanın mantığının nasıl olduğunu bilmiyorum. çünkü kırmızı ışıkta aynı davranışı göstermiyorsunuz ve sonra üzerine tıklıyorsunuz. hepiniz çok önemli şeyler yapıyorsunuz. sanki.bi yanlarına koyacağım. sorunu bilmeden ve korna çalmadan arabanın dibine kadar gidiyorlar. hızlı ve Öfkeli ibneler, çünkü sana ulaşmadan önce iki tekerleğe biniyordu, arabasını durdurduk.

bu sadece bir kadın değil, bir kadın şoför.bu piçler bunu kadınlara yapmayı sever, ilkokulda saç çeken bir çocuk gibi. Kamyonu dışarıya sıkıştırmaya çalışan araçlar umurumda değil, crash ıdiot modundayım ve kamyon ya da bir şey olduğunda, pislik kamyoncu iyi olacak, arabamız parçalanacak ya da daha doğrusu çarpık olacağız. bu yüzden kamyonlardan ve kamyonlardan nefret ediyorum ve eğer sen ve ben çarpışırsak, bize ne olur. Kamyonlarla tüm sıkıştırma olaylarını yaşadım, önce baktım, yavaş yavaş geliyor, yoldayım, tam ayrılırken, gaza basan piç neredeyse çöktü. ikincisi, şehirler arasında seyahat ediyoruz, yol sola doğru daralıyor, piç kamyoncu beni kırdı, aramızda en fazla 10 inç kırdım, aramızda ve bariyer arasında 10 inç kırdım. bilgin olsun, kamyonlar sana bir yol vermez, seni sürerler çünkü bir sürü piç var.

ve bir boynuzları var, ana avrat, gereksiz basına yemin ederim.Direksiyon simidinde olduğumda arkamda hızlı koşan sürücü kadar düşük olacağını sanmıyorum, çok yavaş geliyor ve tam bir işaret veriyor ve sola gidiyor. onun yüzünden sınavda başarısız oldum.

About admin

Check Also

Kadınlar daha fazla duyuyor mu bilmiyorum

Bunu deneyimleme şansım yok, ayağa kalkıp karşılaştıramam, ama bir erkek olarak, bu ülkede ne zaman …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir