tüm memurlar bu yıpratmanın bir payına sahip

doktorun düşmanlarını mutlu eden bir kelime. bu başlık altında aldıkları zevki zaten yansıttılar. bu doktorların ezici kısmı. öyle düşünmeyenler de birileri tarafından ya da işin kozmetik tarafında torpido edilir. bu meslek artık bu ülkede yapılmıyor. tekrar iyi günler. doktorlar için cehennemi dünyaya getirmeye çalışan insanlar var. şu anda, sağlık sektöründe mobing aşırı olduğunu.masadaki memurların bir payı var, polisin bir payı var, öğretmenlerin bir payı var, hemşirelerin bir payı var ve diğer birçok profesyonel grubun bir payı var, ancak susan veya eleştiriye katılan doktorlar da dahil olmak üzere tüm memurlar bu yıpratmanın bir payına sahip. her sessizlik yaşlı veya genç insanları daha cesaretlendirir.Üzgünüm ama bencil görünüyorsun. babanın maaşını ve kuzeninin işini hafife aldın. kendini diğer insanlardan üstün görüyorsun. dünyadaki tüm zorluklar seni bulmuyor ve sen herhangi bir insandan daha iyi değilsin. iyi bir insan olmadan önce, bir insan olmayı öğrenmelisin.tüm sikkafalar kaputta toplandı. doktor olsaydım, onları mahveder ve Yurtdışına giderdim. ülkenin vasıfsız polislerini, askerlerini, dairelerden mezun olan mühendisleri doktorlarla karşılaştırıyorlar. suçlular ile ilgili olduğunu ve babasının maaş bu tür hak etmedi ? Arka Sokaklar tüm polisler gibidir. bunların yarısı Tayland’ın korku İmparatorluğunun askerleri ve bugün yarısını işten çıkarırsanız, aklı başında kimse nedenini söyleyemez. ülkenin bu kadar cahil vatandaşlarına, özellikle de devletçi palyaçolara hizmet etmenin bir anlamı yok. onlara polis, asker deniyor. ve ertesi gün, bir şeyi protesto etmek istiyorlarsa, copları kıçlarına sokacaklar. protesto etmiyorlar ve bu ayrı. amk pasif gavats, boş devletçinizden başka eleştirilere cevap veremezsiniz ideas.to dürüst olmak gerekirse, A’dan Z’ye her meslekten insanlara bakıyorum, en iyi ihtimalle, %70-80’imizin psikolojisi çoğunlukla ekonomik nedenlerden dolayı çok bozuk. heteroseksüel bir adam kırıldı. ayrıca dahildir. günlük yaşamda çok fazla saçmalık ile uğraşıyoruz. normal kalmak imkansız.
ve bu hasta bir versiyonudur, hasta olduğumuzda deliririz, çekingen oluruz. bu nedenle, doktorlara belki de bu süreçte psikolojik destek verilmelidir. psikolojik desteğe erişmek için mali gücümüz yok, ancak çalıştıkları kurum bunu sağlayabilir.
ya da bu konuda çok olumlu oluyorum. Bilmiyordum.ne ne yazık ki, bir vatandaşın kamu hastanelerinde çalışan sağlık çalışanlarına davranışı çok farklı, şiddet, hakaret vb.koşullar özel hastanelerde çok yaygın değildir, bu nedenle yakın gelecekte Devlette çalışacak sağlık çalışanları olmayacak, vatandaş özel hastanelerde ödeme yaptığı ve hizmet aldığı daha saygılıdır.8 bin 500 lira maaş aldığını söyledi. birkaç gün önce haberlerde bir mayına basan bir erin öldürüldüğünü ve kurtarılamayacağını gördüm. Bir mayına basarak dikkatinizi çekeceğim! kim bilir kaç parçaya bölünmüştü. Sakarya şehit Selim Piyade 21 yaşındaydı.
her mesleğin bir meydan okuması olacak, bence doktorlar hayat kurtarmaya çok hevesli, ama egolarından kurtulamıyorsun. geçen gün, Dr. UN Polo’yu bile yakalayamadı. o kadar büyük görünme, lütfen. yaşadıklarınız çok üzücü, umarım Herkesin hak ettiği değeri gördüğü meslekte şifa düzenlemeleri yapılır.2-3 saat uyku ile 36 saat uyuduğunu iddia eden bir doktorun sarsıntısı. son zamanlarda, bu 2-3 saatlik uyku ile yaklaşık 36 saat nöbet geçiriyoruz. Gerçekten merak ediyorum, bu 36 saatlik vardiyadan sonra ne kadar izin var? ve hasta ve hasta yakınları olarak acil serviste olduğumuz sürece, neden şikayetimizi dinliyormuş gibi davrandıkları birkaç saniyelik diyalog dışında, görevdeki doktorları bir daha göremeyiz?Tanrı’nın bana daha fazla sorun çıkarmasına izin verme. Seninle aynı maaşı alıyorum. aynı sınıflardan mezun olduk. Her gün ahırda dolaşıyorum ve aşı yapıyorum. adam yasal olarak kabahatler için 450 £ para cezasına çarptırıldı. Hiçbir şeyden suçlu değilim, bana baltayla saldırıyor. Keşke hiç olmasaydı, ama coğrafya kaderdir. daha dün, kadın çalışanlardan biri ağlıyordu. bu coğrafyada hangi mesleği yaparsanız yapın, buna alışmak çok zordur.

About admin

Check Also

üniversite sınav puanlarını tıp fakültesine yazıyorum

doktor olmak çok zor bir meslektir. kimse inkar edemez, ama bence bu mesleği seçmeden önce …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir