tüm bu esnaflara hitap ediyorum

Cumhurbaşkanı recep tayyip Erdoğan Cuma namazı sonrası açıklamalarda bulundu. Gıda fiyatlarındaki fahiş artışlardan bahseden Erdoğan, ” buradan tüm bu esnaflara hitap ediyorum, bu sürece devam ederseniz çok ağır cezalar sizi bulabilir. lütfen haklı olarak ne yaparsanız yapın ve vatandaşımıza zulmetmeyin.”formdaydı.2-3 yıl önce, pazarlamacılar için dedi ve sonra satış noktalarını açtılar. piyasalar yarın bir gün geri dönerse şaşırmayın. Vatandaş bu kez petrol kuyruğuna giriyor, ancak slapstick de alkışlıyor.
Buradan Cumhurbaşkanına sesleniyorum, alkollü içki kullanan vatandaşlara değil. kes alkollü içeceklere uygulanan vergiler. halkımızın sahte içkilerden ölmesine izin vermeyin, vergileri kaybetmeyin. sahte içki yapan piçlerin yasadışı olarak zengin olmasına izin vermeyin.
Bu ülkede oy verecek bir parti yok dediğimde linç ediliyorum. hadi, ifadelerinizi bol bol yapın ” ama.”

düzenleme: Evet, hemen düşürdüler, çünkü yaptıkları şey buydu. memeleket’i yöneteceksin, dostum, kırılanları düzelteceksin, bu yetkililer intikam için bir yer değil. yarın başka bir parti gelecek, chp bunu yaptığını söyleyecek ve yaptıklarını meşrulaştıracak. bundan sonra, ülkenin nereye gittiği hakkında ağlayacaksınız.18 yıldır alenen taraf tutanlar bugün dinliyor, partiler değişmek istiyor, ama halkı orada sanki berbat olmuş gibi durmak istiyor. orada dursun ve tahtakuruları gibi kemirecek ve devletin kademelerini yok edeceksiniz.

utanç varsa, CHP kendi kadrosunu ağlatamaz, video çıkmıyor ama gülüyor.

iyi niyetli olanlar, düzen ve iyi işler yapmak, haklısın, inananlar için bir mesaj göndermek, ama her pozisyon orada önümüzdeki 30 yıl boyunca devam edecek ve 1 ve 10 kişi diyorsun, kayak yavaş yavaş bütün ekibimi yönetmek muhaliflerin eline gecmesinulke Mansur gördüğümüz ölçüde gereklidir kitabında 10 liyakli dürer, lan, sırıkla atlama, insanlar, kutup, itaatkar takipçileri.en az bir tane Liyakat önemli bir nüfusa sahiptir tüm Belediye başkanlarını, tüm yöneticileri, tüm yöneticileri, tüm Mansur’u Başkan olarak atayacaksınız. ülkede güvendiğim tek politikacı o ve bunun dışında hepsi işe yaramaz.bunlar, mevsimlik işçileri bir arada tutan ve eşlerine üniversitelerde Öğretim Görevlisi / kızına Araştırma Görevlisi kadrosu verenlerin ifadeleridir.
biri işini iyi yapamazsa, yol kenarlarında güzel çiçekler olmayacak ve diğeri işini iyi yapamazsa, kayıp öğrenci büyüyecek. bu ülkenin geleceği için kötü.
ikisi aynı değil.bak, Aslanlar, bence sen bir minnaksın, z kuşağı, ve sana söyleyeyim, dinle.

bu ülkedeki siyasi iradenin, ülkenin kuruluş dinamiklerinden bu yana kendi adamına bir iş vermesi şaşırtıcı değildir. milli marş bile bunun bir örneğidir.

ama bir tanıdık bir iş verildiğinde, elinden gelenin en iyisini yapacağı düşüncesi verildi. Yani AKP’den önce, bankacılar, ekonomi profesörü ya da başka bir şey atandı, hiçbir güreşçi atanmadı.

eğer işi yapmazsa, aşağılanacağımızı söylediler. torpidolar bile” liyakat ” i açacaktı.””ne yapardı? “uygunluk”.

çocuklarımız bu işi yapmıyor “ifadelerini kullandı.”

bu, yargıcın sınavlarında 90, kelimede 20 ve 50 alan adama 50 veren adama 100 vermekle ilgili değil. yine bu ülkede oldu.

ne zaman oldu? akp dönemiydi.

bir iş bir meslektaşım tarafından yapılırsa, profesyonel politika nedir?

ama kayınbiraderini ekonomiden sorumlu tutamazsın, bilmiyorum, bir intihalcıyı Rektör olarak atayamazsın, vesaire, vesaire, vesaire.

About admin

Check Also

Kadınlar daha fazla duyuyor mu bilmiyorum

Bunu deneyimleme şansım yok, ayağa kalkıp karşılaştıramam, ama bir erkek olarak, bu ülkede ne zaman …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir