Tek bir kaza bile geçirmedim

trafikte kadınlara gelmeden önce korna çalmak zorunda olan bir sürü aptal var. Benden daha hızlı ve daha iyi sürüş yapan birçok kız arkadaşım ve meslektaşım var. Bilmiyorum, bir erkek flört ediyor olabilir.
10 yıldır neredeyse her gün araba kullanıyorum. Tek bir kaza bile geçirmedim. Uzun bir yoldaydım, şehir trafiğinde kullandım, ama kız kardeşim ve ben arabaya bindiğimizde ve biri korna çaldığında, kız kardeşim diyor ki, yanlış bir şey mi yaptın yoksa bize mi yaptın?bak, araba kullanmayan bir kadın tarafından söylenir.bir sebepten dolayı, kadın olma hatasını yapan sensin ve kendi kurallarına uymuyorsun.her neyse, bunu trafikte el ele yapmaktan çekinmeyin, bu ayılar çok, çok üstündür, surer Camii’nden korkmuyorum Acar kufrederim ki yaptım.sevgili kadınlar, eğer bir acemi iseniz, o zaman bu yola devam edeceksiniz, hiç kimse annelerinin rahminde öğrenemez. sola donduğunuzda geniş olsun, ama Tanrı korusun *
hanımıma rastlamayın, arabanızla dışarı çıkar. telefonuna bakar, satıcıdan yeni bir araba ister. akşam, arabası gelecek ve sen yanacaksın çünkü sebepsiz yere arabasız kalıyorsun.
sadece bir kadın olmak değil, kurallara göre sürüş yapan her insanın trafikle ilgili sorunları vardır.

İzmit içinde yaşıyorum. bilin bilin şehir içi ulaşım, iki şeritli D100 otoyolundan buraya akıyor. korkunç sürücülerin üstüne yetersiz bir yol testi eklerseniz, sürüş akıl hastası olmak anlamına gelir.

sağ şeride girerseniz, önünüzdeki biri sizi 50 km’de nakavt edecektir. güvertede beklemeden otoyoldan atlıyorlar. sola doğru koşuyorsun, arkanda 150 ile gelen arabalar kıçına geliyor ve korna satıcıyı taciz ediyor.

kardeşim, hız sınırı 70 amk, eğer herkes sınıra giderse, her şey iyi olacak, nereye gidersek gidelim, aynı anda gideceğiz.

allah herkese sabır versin sane.do böyle bir öküzün var, arabayı ilk satın aldığımda 1 hafta dışında boynuzu yemedim, ama şüphesiz Eden’in rahatsız göründüğü iki günden biri. ama aynı zamanda şunu söylemeliyim ki, bir kadın olarak, dengesiz olan, trafik akışına uyum sağlayamayan ve herkesi zor bir duruma sokan kadınlara inanılmaz derecede kızgınım, sanki kendilerini geliştirmeye çalışmadan iyi sürmeyi bilmelerine gerek yokmuş gibi. çok zor değil, yürümekten, sürmekten, direksiyona yapışmaktan ve sürekli yanlış ve yavaş bir karar vermekten, aynalara bakmaktan ve komik bir duruma girmekten farklı değil, köpeği kendine güldürmeyi bırak. özel ders alamaz mısın, kendini rahat hissedene kadar ne yaparsın, bu aptallarla konuşma? yeni başlayanlar 1 ay ve 2 ay sürer.

kadınlar panikledi, duygusal, beceriksiz, hayır, kardeşim. Bir kadın değilim. yeni başlayanım bir hafta sürdü. 4 aydır sürüyorum, arabama binen kişi kaç yıldır sürdüğümü soruyor, bir erkek gibi sürüyorsun, çok iyi olduğunu söylüyor. bu aptal önyargılara inanmayın ve hareket edin, boynuzun ne olduğu konusunda panikliyorsunuz, kardeşim, zaten Türkiye’deyiz, fon müziği bu ülkenin boynuzu. Kendine zarar verme.açıkçası, birinin Boynuzuna basarak panik yapıyorum (panik cevap verdiğinde başarısız olacak bir şey aramıyorum) (örn. boynuz sadece acil bir durumda kullanılmalıdır, çünkü bunun daaaatt anı olarak adlandırıldığında hayati önem taşıdığını düşündüğüm çok önemli, rahat, sessiz, huzurlu bir durum olduğunu düşünüyorum . Zevki kaçar.
ayrıca, erkeklerin kadınlardan daha iyi araba kullanabileceğine dair bilimsel bir kanıt yoktur ve eğer onları sürekli sıkar ve korkuturlarsa, kadınlar ve yeni başlayanlar araba kullanamazlar
iyi süremese de, sık sık trafiği riske atıyor, iyi bir sürücü olduğunu düşünüyor ve trafikte acemi ve kadına zarar vermeyen gereksiz riskler alıyor

About admin

Check Also

Kadınlar daha fazla duyuyor mu bilmiyorum

Bunu deneyimleme şansım yok, ayağa kalkıp karşılaştıramam, ama bir erkek olarak, bu ülkede ne zaman …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir