sollama o taraftakilerin eylemini gasp eder

ama buna dayanamayan insanlar var çünkü çok net trafik kurallarını ihlal ediyorlar ve tepki veriyorlar, yemin ediyorlar, sürüş sırasında boynuz satıcısını taciz ediyorlar, Tanrı onlara yardım ediyor. park etmeye çalışırken, biri arabasını bana sürdü ve şaka yapıyordu. bir toplum olarak, ilginç bir mizah anlayışımız var.

ve bazı şeyler bariz cehaletten olur. örneğin, sol şeridin bir araba sürmek için bir şerit olduğunu düşünenler olabilir. sol şerit sollama şerididir. eğer sollamazsam, sollama o taraftakilerin eylemini gasp eder. hızımın gerektirdiği şeride girersem, usta gibi, ben de dahil olmak üzere hepimiz mutlu olacağız. mutluluk çok basit, çok basit. örneğin, biraz bilseydin, bilseydin, sinyal verseydin. ama aynı zamanda onun için ne zaman ve nerede sinyal vereceğini de bilmesi gerekiyor. bilmek için, aynı zamanda öğrenmeniz gerekir ve bir toplum olarak, şüphesiz öğrenmeye alerjimiz vardır. eğitilmiş olabilir.

özetle, doğru şeyi yapan birini rahatsız eden insanlar var, çünkü doğru yapıyorlar, İTİRAF EDİYORUM. bir kadın sürücü için can sıkıcı olan sürücüler de var. ama sol şeritte sallanma. serbest bırakılacak yeni gelin sen misin? ve sol şerit bir serbest bırakma şeridi değil, bu yüzden eğer olsaydı, adı bir Sal şeridi olurdu.kadınlar üzerinde oynanan boynuzların yüzde biri onları panik yapmak için kasıtlı olarak oynanır. çoğu gerizekalı, erkeklerin kaldırımdaki kadınlarda oynadığı boynuzlarla aynı amaç için oynanır. biz erkekler gerçekten aptalız, çocuklar. sen olmayabilirsin, ama Generale vurduğunda, beyinsiz oluruz. “Sana yalvarıyorum, beni yen, korna çaldığın için çok etkilendim. “Dünyada hiç yaşanmamış olan” beni öfkeden mahrum etme ” dediği bir senaryo olduğunu sanmıyorum. ya da kadınları geçerken ve benzer ekmek yerken müziğin sesini açan bir erkek yoktur. bu, tamamen geri zekalı bir ulusun dikkatini çekmek için bir çabadır. çünkü hayatında, muhtemelen güzel bir kadınla konuşamadı, o kadının dikkatinin acısını bir boynuzla çıkardı ve zavallı egosunu tatmin etti. yani bu Habeş maymunu hikayede sırıtıyor, kadının dikkatini çekmek ve hedefine ulaşmak için gelen mutluluk.
ayrıca, yukarıda belirtildiği gibi boynuz boynuzları üzerinde panikliyorsanız, biraz daha pişene kadar daha sessiz yerlerde ovun. 100 km / s’lik hızlarda panik yapmak çok sağlıklı sonuçlara sahip olmayabilir.
her zamanki trafik akışı gibi bir şey var ve çoğumuz trafiğin bu akışa göre devam edeceğini önceden kabul ediyoruz. örneğin, 3 şeritli bir şehirlerarası yolda, sağ şeritten giden bir kamyon orta şeritten geçer, sol şeritten geçen bir araç, kendi şeridinizdeki hızı düşürmeden, orta şeritteki aracın şeritte kalacağını düşünürsünüz, kamyon korkudan sol şeride hareket etmeyecektir. ancak amatör sürücü kamyona çok yaklaşmaktan korkuyor ve sık sık güvende hissetmek için sola kayıyor. bu durumda, arkadan, o kişinin ne kadar sola gideceğini tahmin edemezsiniz, ancak yine de, normal bir senaryoda, yavaşlamadan yolunuza devam edersiniz, çünkü orta şeritteki aracın şeridinize kaymayacağını bilirsiniz.geçmeni engelleyecek kadar. orta şeritteki kişi acemi bir sürücü ise ve şeridinize gerekenden daha fazla girmişse (gerek yok, ona biraz hoşgörü verelim), bu büyük olasılıkla bir kazaya neden olacaktır. özellikle virajlarda meydana gelirse çok büyük kazalara neden olabilir. bu nedenle, bu gibi durumlarda trafikte panikliyorsanız, lütfen yalnız yola çıkmayın. bunu atlatana kadar sana yardım edebilecek biri var.

About admin

Check Also

doktorların yaptığı ek çalışmaları ekleyeceksiniz

bir matematik öğretmeninin 6.000 £ ‘ luk bir maaş alması 25 yıl sürer. 6000 lira …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir