sevgili doktorum için küçük bir tavsiye

evlenmeyin, Almanya’ya gidin, doktorun pişmanlığı.

doktorun nefretini sourness’te gördüğümde, şefin doktora olan nefretinin tamamen normal bir seviyede olduğunu düşünmeye başladım.

bu ülke tarafından yetiştirilen parlak bir genç adam, mesleği ne olursa olsun, geleceği için umutsuzca depresyona giriyor. canlandırıcı cümleler, umut verici mesajlar yazmak yerine, bilmediğiniz birine karşı kininizi atıyorsunuz. bu sözlükte hükümeti, muhalefeti, Anadolu halkını, Arap halkını veya kurdu’yu eleştirmeyin, içinizde birlik, çözüm eksikliği, mantıksal hareket yoktur.

sevgili doktorum için küçük bir tavsiye,

karın yoğun gaz nedeniyle değerlendirilemediğinden, yaz sonunda üzgün olanlar için lavman yapabilmeleri için daha fazla muayene ve takip önerilir. eğer yurt dışına gitmek varsa yurt dışına git. bu lanet coğrafyadaki insanlar hiçbir şeyi hak etmiyor. başka bir doktor daha az. yarım saat beklemek yerine, 40 dakika beklemesine izin verin, sonra bir saat bekleyin. bir doktorun onu bekletmesine izin verme. bu toplumu bu kadar saçma, saygısız ve sevgisiz bırakanlara lanet olsun.
gelecek nesil onları kabul etmek için para ödüyor. 7 saat para almak için 10 Saat, 36 saat çalışmak için böyle ağır bir yüke karşı toplam 8 10 bin tl kazanmak için, şımarık ve haksız hastalar karşısında savunulmamayı kabul eden yöneticiler Allah ne yapacağını bilir.
öyle insanlar her yerde. bir kişi olarak doktor olmak sizin için olmayabilir. ne yazık ki, bir meslek seçerken kişilik özellikleri göz ardı edilir. belki de insan ilişkilerinin çok fazla olmadığı grafik tasarım veya bir dizi mühendislik uygun olabilir. ne yazık ki, halkımızın bir meslek seçerken dikkat ettiği tek unsur sınav puanı ve yakın çevrenin beklentileridir.
“aylık maaşım geri ödeme de dahil olmak üzere £ 7,000. babam polisten 7200 pound alıyor. kuzenim, bir lise mezunu, geçen yıl sözleşmeli ve £ 8,500 aldı. tanrıya şükür açtım ve Aç olmadığımı söyledim.”

baba, neden sözlükte bir başlık açan her doktor, dönen yanan maaşımın X, y kadar olduğunu söylemeye başlıyor ? yaşadığın acıyı hepimiz biliyoruz, yaşadığın acıyı. hepimiz sizi mümkün olduğunca desteklemeye çalışıyoruz (bilinçli olanlar). ama hadi, gözlerini beğenmeme izin ver, net maaşını bu başlıklara koyarız, daha az alırız, bak, daha fazla aldıklarını söylediğinde, gaz kaçar.kaputun altında ne olduğuna bak. ve çok haklı bir isyan. bir zaman vardı, bir salgın meydana geldi, bir doktor, bir hemşire, bir sağlık çalışanının el altında tutulması gereken günler vardı (bunu anlamak için çok geç olmasına rağmen), ancak kişimiz hala doktor olmanın amacının para olduğuna ikna oldu. Farkında mısın bilmiyorum ama bu insanlar hayatınızı kurtarıyor. 7k – 10k pound’dan daha fazla bir şey görmüyorsunuz, bu utanç verici. Ben doktor değilim, ama hangi koşullarda çalıştıklarını görüyorum. normal zamanlarda bile, kendi hayatlarından korkarak çalışırlar, hayatınız hakkında endişelenmekten bahsetmezler. ama halkımızın seni sevmesini sağlayamazsın. hiç kimsenin çalışmaları için ödüllendirilmesini ve hiç kimsenin para kazanmasını istemiyorlar. kimsenin gün ışığını görmesine izin verme. doktor olduğunuzda, her şey bitti, aç ya da uykusuz olsanız da, o hastanın her isteğini yerine getirmeniz gerekecek. Her şeyden önce, insan olduğunu hatırla diyeceğim, ama bunu söyleyeceğim insanların insan olduğunu sanmıyorum. Gidelim.
geçen gün, sourly, tus’taki kotaların boş kaldığı söylentileri vardı. “kıçını çaldığın” boş kotalar. Dermatoloji Değil. kalp ameliyatı, beyin ameliyatı boş kalır. hala doktorları sayıp küfür ediyorsun. işin bitince iyi bir cerrah bulacağından eminsin. ama sonra ne oldu? yine de onu kibirli hale getirmenin bir yolunu bulacaksın.

About admin

Check Also

saygın insanlara faydalı olabileceğim

yıllardır okuduğumdan beri oku. Akranlarım seyahat ederken ilkokulda, lisede, kolejde oturdum ve çalıştım. OKs ygs …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir