sadece kitap ne diyorsa onu yap.

ülkemde, sadece doktorlar için değil, aynı zamanda birçok profesyonel için de zor.
hemen hemen tüm beyaz yakalı meslekler diyebiliriz. liste uzayıp gidiyor. bir kişinin değer bulamadığı yerlerde, mesleği değer görmez . ilk olarak, bir kişi takdir edilmeli ve mesleğin değeri kendi başına gelir.
niteliklere veya diplomalara sahip olmayan politikacılar ve milletvekilleri. herhangi bir profesyonel gruptan daha fazla değer gördüğü yerlerde, aksi halde beklenemez.bu yorumları okuduktan sonra doktor meslektaşlarıma önerilerim.
1. yaşam enerjinizi asla boşa harcamayın. herhangi bir hastanın hayatına ekstra çaba ve stres koymayın.sadece kitap ne diyorsa onu yap.
2 – Dünya Sağlık Örgütü’nün her 20 dakikada bir hasta bakımı önerisi.kapıda 100 hasta olsa bile günde 24’ten fazla hastaya bakmayın.gerisi istedikleri yere gider.
3-herhangi bir hastanın sosyal medyada ,forumlarda size danışmasına izin vermeyin.hastanenin dışında doktor olma.
4 – cerrahın arkadaşları asla Devlette zor ameliyatlar yapmazlar.çok fazla risk.100 dolar kazandığınız bir hasta ölürse, milyonlarca dolarlık tazminat için size dava açacaktır.riskli işlemlerin paralarıyla özel olarak yapılmasına izin verin.
5. ölmekte olan hastalarınız için üzülmeyin.çoğu doktor emin olun enemy.do her hasta için çok fazla iş var.daha iyi hissedin, öğretmenim.bu ülkede, ne yazık ki, bok ve bok olmayacak çok fazla insan var. £ 7,000 Alman kendi içinde bir rezalet.

ne yazık ki, bu bitiş tüm mesleklerde var.3000tl teklif eden bir mimardı.ilk başta ülkeyi terk ediyor ya da terk ediyor opportunity.it yapar, neden olmasın?öğretmen 5K maaş alır, çok alır, 4 kişilik bir ailenin mutfak maliyetinin en az 1500 2000 olduğunu söyler pounds.it bu, bir ev kiralamak, elektrikli su ile giyinmek vb. anlamına gelir. bu maliyet.karısı çalışmazsa ne yapacak?

ve işsizliğin dibine vuran genç bir nesil var.kim konuşuyor, kim konuşuyor.

doktor olmak elbette zor bir meslektir.Bunun bir karşılaştırma olduğunu sanmıyorum.ama bu ülkede kolay bir şey yok.belki babanın parasını ye, belki de bitcoin bakımından zengin ol, vb.Ona farklı bir bakış açısıyla bakmak ve ona bakmak istiyorum. yine profesyonel tukenizminizin en büyük nedeni sizsiniz. ne yaptığınızı profesyonel bir çaba olarak düşünün. 200 201 almak için kaç hastaya ihtiyacınız var? Yi’yi görme. gerçekten başka bir doktora ihtiyacınız varsa, bu durumu reçete edin

ya da ameliyat ettin . normalde hal’den sorumlu olup olmadığını sorma. bana iyilik yapma. inisiyatif almayın.

Kanun ne diyorsa onu yap, Kanun ne diyorsa onu yap. bunun dışında, ekstra çöp almayın ve başka bir yere koymayın.

bu tüm profesyonel gruplar için geçerlidir . öğretmenim, çocuğun paltosu için bir hayır kampanyası yapıyorum . neden umurunda kardeşim ? iki gün sonra, haksızlığa uğradığınızda, x2, üzülmeyeceksiniz. ya da aptallık olmayacak çünkü kimse parayı cebine koymayacak ya da bir soruşturma açmayacak.

Saatlerce randevu alırdım, neden bir kişi psikolojik destek almaya karar verdi, iki hafta içinde geri dönmenizi söylememek için adımlar attı.

şimdi, Eğer günde beş danışmansa, beşten fazla danışmana ihtiyacınız yok .

ve duygusal olmak zorunda değilsin. işini yap, bırak. işinizi yaparken “insanlık” derseniz, insanlık yapılmadığında daha fazla hasar alırsınız.

oraya giden bir cam işi olsaydı, camı hareket ettirirdi . Tozunu senin üzerinden atarım. hükümet / patron size ne söylüyor?o zaman fazla bir şey yapmazsın. eğer elimde sopa istiyorsanız, elinizi sopa değil, ama aklına bu gibi sadık olacak.üniversiteye gittiğimde ve biraz mürekkep yaladığımda, insanlar mezun olduğumda, özellikle de bir mesleğim olduğunda, sınıfa atladığımı, seçkinlerle takıldığımı düşünüyor. ancak sorun şu ki, tüm bu eğitime rağmen, birçok eğitimsiz eşeğe maruz kalıyoruz. başka bir deyişle, yaşam standartlarımızın birlikte yükselmesi için tam teşekküllü bir toplum olarak eğitilmeliyiz. yoksa eşeğe hizmet eder. bu sadece bu filmin adı.arkadaşına el sallıyorlardı. yorgunluk birikimi her insanı tüketir. olumsuz koşullarda çalışmak, hakaretleri duymak, saygısızlığı tolere etmek, uzun vadede herkesi işlerinden ve hayatlarından soğutur. ama ne yazık ki, bu resim her yerde aynı. hangi alanda çalışıldığına bakılmaksızın, insan profili aynıdır. iyi, dürüst, saygılı, bu arkadaş kadar yıpranmış kimse yok ve gülümsemede umut yok. koklama her yerdedir. geçen gün burada 16-17 yaşındaki bir çocuğun sevgilisine şiddet uyguladığını kaydeden bir başlık vardı. cesaret verici olan bu, değil mi? ama şimdi her türlü pislik için cesaret var, çünkü bunun bir bedeli yok.
ne yazık ki, bir arkadaşımı anlıyorum, ama umutsuzluğun nedeni mesleğin seçimi değil, çözüm meslekten vazgeçmek değil. kolay olurdu, ama ne yazık ki değil.

About admin

Check Also

üniversite sınav puanlarını tıp fakültesine yazıyorum

doktor olmak çok zor bir meslektir. kimse inkar edemez, ama bence bu mesleği seçmeden önce …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir