pişmanlık duyduğumu söylemeye başlayacağız

özellikle son 10 yıldır yokuş aşağı gidiyor. insanlar milyonlarca kazandığını düşünse de, doktorların büyük bir kısmı bakıcıdan biraz daha fazla kazanıyor. ve her zaman maaş literatüründen bıktığımızı söyleyen insanlar vardır. Çabalarınız için ödül istemek suç mu bilmiyorum. nöbetler dahil edildiğinde, saatlik ücret çok düşer, özellikle de ek ödeme iade sorunlarından bahsetmediğinden, bunlar saçma sistemlerdir.
ancak bunlar gelecekte biraz mantıklı bir bakan ve Hükümet ile düzeltilebilecek şeyler. gerçek sağlıkta şiddet ve saygısızlık çok önemli problemlerdir. genel olarak, Türkiye’nin saygısızlık, hoşgörüsüzlük ve şiddet sorunu var. bu çözülmeden önce, doktor olmaktan değil, Türkiye’de olmaktan pişmanlık duyduğumu söylemeye başlayacağız. ancak, doktor çok güzel Türkiye çok güzel, sadece bu sefer geçerse yüzlerimizin güleceğini umuyorum.doğru pislik, ama yanlış platformda yazdın, yakında burası doktor nefretiyle dolu olacak, bu doktor nefretini anlayamıyorum, ama bence bu nefret dolu türler, sadece doktorlardan değil, aynı zamanda herkesten ve her şeyden de nefret eden, sevgisiz büyüyen boş insanlar, ama yine de endişelenmeyin.başka bir meslek seçmiş olsanız bile, hiçbir yere gitmeyecek bir pişmanlık. bu ülkede, bir kasiyerden bir pompacıya, bir öğretmenden bir doktora, bir polis memurundan bir askere, bir bürokrattan bir memura kadar herkes psikolojik şiddete maruz kalıyor, zanaatkarlar farklı değil.

sığır zorbaları sürüsü gibi, zengin bir başlangıç haline geldik, hemen hemen her profesyonel personelin kalpsiz cahilinin aynı adaletsizliğe maruz kaldığı bir yer, bu seçim, başka hiçbir duygu yapmazdı.bu ülkede birçok akıllı insan kibirli. Bu girişte daha az çalışıyorum, ancak daha fazla kazanıyorum ve girişlerini gördüğümde kendimi hasta hissediyorum. ve eğer uyum sağlamazsanız, öleceğinizi söyleyen Darwinistler var. Darwin bu adaletsizliği yaratan aptal mı? on yıllardır çalıştıklarını, çok çalıştıklarını ve tükenmişlik hissettiklerini söyledi. ülkenin doktorunu koruyamayacağını. sadece egonuzu tatmin etmek için gevezelik etmek yerine, doktorların ülke dışında iyi şartlarda nasıl çalıştığını görebilirsiniz, ancak idealist olduğu için birini yenemezsiniz. Bu kadar yeter.
düzenleme: Evet, ben bir doktor değilim, ben bir öğretmenim. bugün konuşmamamızı söyleyenler, yarın doktorlar, mühendisler, sonra diğer çalışanlar… doğru olanı asla bulamayacaksın.herkese bir hayat dersi vermek için ne meraklı bir arkadaş. hayır, yapmadın, hayır, Bu Hindi, hayır, yeterince ağladın.
bir erkek hayata başladığında her zaman gerçek değildir. umutla başlar, sonra tecrübesi sayesinde yolları geçmeye karar verir. insanların büyük çoğunluğu sizsiniz.Aylardır yurtdışında araştırma yapıyorum çünkü bu durumlara tanık oldum. Keşke bir şans ve umut olsaydı, ama İngiltere, Kanada, Almanya.. eğer buraya gelebilirsem. Ne yazık ki, bu ülke için ne umudum ne de arzum var. Keşke yurt dışında olsaydım…bir doktor, bir memur, bir işçi, bir diş hekimi, herkes para kazanmaya çalışıyor, kabul ediyoruz. ama bazı insanların anlamadığı şey, kalbini dışarı döküyor, kardeşim, ve bunu yaparken, sadece parayı karşılaştırmakla kalmıyor, yaşadığı her şeyden bahsediyor. ancak, kendi işimize, ya da bu tür Minnettarlık, Sabır gibi kelimeler ile kendi çalışmalarımız ile karşılaştırarak karşılaştırarak bu yorumluyoruz. Tanrım, güzel kardeşim, hangimizin bu dönemde bu adam kadar çok çalıştığını ya da onun kadar çok çalıştığını bilmiyoruz. Yani, empati, başka bir şey değil..bu mesleği insan sevgisi için yapıp yapmadığını görmek için Daire çizenler var, karanlığı içine koyanlar var, leş burada, sizin gibi manevi israfın olduğu yerde, insan sevgisi var mı? bir kuruş için çalışmandan ne hoşlanıyorum ?

bu ekşi bir sözlük, burada sorunlarınız hakkında yazmak yerine, dağda, tepede, yerde yazın, daha iyi hissedeceksiniz. burası bir çöplük, burada bir merhamet kırıntısı, bir empati kırıntısı bile bulamıyorsunuz. Umarım empatiden yoksun bir pislik olmak için yarışa girenler elinize geçer, hayatları sizin elinizde olur. ve diliyorum, inanıyorum.

About admin

Check Also

saygın insanlara faydalı olabileceğim

yıllardır okuduğumdan beri oku. Akranlarım seyahat ederken ilkokulda, lisede, kolejde oturdum ve çalıştım. OKs ygs …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir