önündeki arabaya korna çalmaz

istanbul trafiğindeki deneyimimin bir sonucu olarak, önümdeki otomobilin sürücüsü bir kadın mı yoksa yaşlı bir kişi mi; kalkış hızından, ortalama şeritten, önündeki mesafeden, çevre kontrolünden vb. Seni gayet iyi anlıyorum. şimdi benim için trafikte bir oyun haline geldi, tekrar doğru olup olmadığını görmek için geçerken ona bakıyorum ve %90 doğru.
bu noktada, deneyimli bir sürücü, önündeki arabaya korna çalmaz ve kendisini Olası hatalardan korur. Sollama veya geçme fırsatım varsa, genellikle kendimi bu araçlardan uzak tutarım. gereksiz kazık frenleri, kontrolsüz şerit değişiklikleri veya önümde birçok kez çevre kontrolü olmadan araç trafiğinde bu araçlardan uzaklaşmak benim için bir refleksti.

düzenleme: ayrıca mininus, taksiler , kamyonlar ve diğer araçlardan da kaçınıyorum. trucks.it alamanya’da öyle olacak, ama ülke dışında hiç kimse kimseye korna çalmıyor. Yani, örneğin, yeşil gitti ve 3 saniye geç kaldınız, calmios. Park ediyorsun, ama yavaşsın ve arkada üç araba var, o yüzden sakin ol. Demek istediğim, trafiği tehlikeye sokacak büyük bir hata yapmazsan, kimse kimseye korna çalmaz. trafiği ve kendi güvenliğinizi tehlikeye atmak için korna çalıyoruz. örneğin, yoğun trafik ile ana yola gidecek misiniz? arkanızda iki araba varsa ve dışarı çıkmak için biraz yavaşsanız.

eğer usta bir sürücü değilseniz, trafiğe gitmeyeceğinizi söyleyeceksiniz, kadınların kötü sürücüler, taksiler ve dolu yollardaki en tehlikeli araçlar olduğunu söyleyeceksiniz. onları gereksiz yere yerseniz, bu araçları deneyin ve kazalardan kaçının.trafiğe yeni başladığımda bir kadın şoför bana bunu yaptı. haklıydı, gerçek. Aniden arabayı yolun ortasında durdurdum. ve sonra onu başlattım ve otoyola gittim. arkamdan korna çalmaya devam etti. sonra solladı ve birkaç saniye solda kaldı ve bir şeyler söylemeye devam etti. bardağım açık, ağzımda sakız, yüksek sesle müzik, gözümde mor güneş gözlüğü, kulağımda büyük çember küpeler. Kolumu çıkardım ve orta parmağımı işaret ettim. o geride kaldı, ben de üzerine bastım.seksten uzak, bence buradaki asıl sorun, trafikte birinin başına gelebilecek en olası şeyin, bir “boynuz” duyduğunda panik yapmasıdır.””

bir bip sesi duyduğunuzda panikliyorsanız, trafiğe çıkmayın. kim olursanız olun, insanlar çocuklarıyla birlikte bu arabalara biniyorlar.bugün, örneğin, tek yönlü bir yolda, bir kadın olduğumu görünce, evime girmek için sinyal vermeme rağmen, maganda bir seçici parladı ve hızlanmaya çalıştı. arkamda, arabalar geçmemi bekledi, ama durdum ve sola gitmek için bekledim. Sadece bekledim çünkü trafik bana yol vermemek için öküzün hızı nedeniyle engellendi. yol boyunca park edilmiş araçlar nedeniyle yol daraldı. Sola dönmek için ileri gidemedim. çünkü o öküz ileriye doğru hareket edemiyordu, daha da çılgınlaştı ve bana bir geri dönüş yolu verdi. Hey, davar! beni gördüğünde, seni izleyeceğimi söylemiştin, kadın. ve seni kıçına sokarak hayatının beş dakikasını çaldım. Demek istediğim, hatalarından dolayı kadınlara mal olan sürücüleri olan erkeklerin sizden daha alfa kadın sürücüleri olduğunu unutmayın.
hala 50 km E’5’te sol şeride dalmaya çalışmıyorsun, dostum. sol şeritte akan fantezinize gelince, bu şerit kimsenin kayıtlı şeridi değildir. bu, aracın sizden daha hızlı geçmesine izin vermeniz gereken bir şerittir.İstanbul’da Maltepe ile mecidiyeköy arasında sürüşe başlayan ve ilk direksiyona geçtiğimde akşam 16 kez istop yapan bir kadın şoförüm. Evet, ne de olsa, annemin karnında bir sürücü olarak doğmadım ve doğru acemiydim. Trafik sıkışıklığından ve rezil dikkatsizliğimden ölümüne korktum. Bir keresinde arabayı bir tepeye kaldıramayıp geri çekildiğimde arkamdaki arabaya çarptım. Beni tüm bu deneyimsizlikten kurtaran bir kırılma noktam var, ama bu farklı bir hikaye.

o zamandan bu yana yaklaşık on yıl geçti ve köprünün altında çok fazla su aktı. deneyimsizliğimi bitirmeyeli ve direksiyonda hile yaptığımı kanıtlayalı uzun zaman oldu. İzmir’in Kemeraltı ilçesindeki sokakları aradım, acil serviste gece saatlerinde hastaları tam hızda büyüttüm ve arabanın anahtarını kaybettiği için dağın tepesinde mahsur kalan kocamı kurtarmak için her türlü motivasyonla yola çıktım. Bir gelinin arabasını sürmedim ve umarım ölmeden önce kaderdir. Araba kullanmayı severim, özellikle yalnızken.

About admin

Check Also

Kadınlar daha fazla duyuyor mu bilmiyorum

Bunu deneyimleme şansım yok, ayağa kalkıp karşılaştıramam, ama bir erkek olarak, bu ülkede ne zaman …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir