önce egondan vazgeçmelisin

“istifa” doktor cevap verecektir. önce egondan vazgeçmelisin, sonra da maaşını askerlerle karşılaştırmalısın. Savaşın eşiğinde bir askerin olmadığı için üzgünüm. maaş karşılaştırması da bir gelenek haline geldi.

Düzenleme: annemi kaç kez hastaneye götürdük ve yalvararak muayene ettik. O kalkanın karşısına geldi, tabii ki yapmadım, iyi insanlardır. onlar yücedir.

düzenleme: kütüphanelerde çok fazla sabah konuşması yaptım. İlk bine girdim, dişe girdim ve sıkıştı. o zaman başka bir meslek seçmeliydin. bu bizi hiç ilgilendirmez bu. bu onun maaşı, şartları. eğer beğenmediysen, bırak, düz bir subay ol. daha az çalışacaksın.Yazılı entrikaya sonuna kadar katılıyorum. Hatırlayabildiğim kadar okurum. ama okuduğum alanlar, torpidonun o kadar çok döndüğü kaygan alanlar, şimdi kurulan yapı çok seviliyor. O kadar çok vasıfsız, yerleştirilmiş insan gördüm ki bazen kendimi çok yalnız hissediyorum. hayatlarını okumaya, öğrenmeye veren insanlar; hiç çaba harcamadan, hasbelkader vasat bir iş yaptı ve insanların her şeyi biliyormuş gibi tavsiyelerde bulunduğunu gördüm. bu coğrafya son 20 yıldır travmatize edilmiştir. ama bir gün insanların gerçekten okuyan insanların ne kadar değerli olduğunu öğrenmek zorunda kalacağı bir kader hevesi olacak. hayat bu coğrafyayı zorla öğretecek. doktorlar çok değerli insanlardır. Düzgün iş yapmak isteyen doktorlar için saygı çok şey var.
ne yazık ki, ülkemizde ruh sağlığı tedavisi gören insan sayısı, tedaviye ihtiyaç duyan insan sayısının belki de yüzde bir veya daha azına karşılık gelir ve ülkemizin ekonomik koşullar, eğitim eksikliği, kültür olarak uzun bir yolu vardır. whole.do korkmayın, ülkemizde insanlarla uğraşan başka bir mesleğe geçseniz bile, yine benzer şeylerle karşılaşacaksınız.örneğin, havaalanında çalışan bir kadın, yolcu olan bir kadın tarafından tekrar hakaret edildi ve onun kelimelerin ötesinde aşağılandığını hatırlıyor musunuz bilmiyorum.olay, bodrumda kalkacak olan uçağın check-in bölümünde biraz beklemek sonucu sinirlerini kontrol edemeyen bir kadın, orada açıklama yapan bir yetkiliye hakaret etti.tutkumla yalnız değilsiniz, sizi ruhsal olarak anlayan ve destekleyen bir halkınız ve topluluğunuz var.lütfen bu konuda dikkat edin.Sana sağlıklı, mutlu, uzun bir yaşam diliyorum.
Aynı düşünceleri başlığın yazarına ve önlerinde aynı duyguları hisseden tüm doktorlara ve sağlık çalışanlarına aktarıyorum.
yazar tarafından açıklanan nedenlerden dolayı, bir iş, bir pozisyon kariyer hedefi haline geldi. insanlarla en az temas halinde olan ve en az risk taşıyan meslekler, bölümler, uzmanlıklar popülerdir. başarılı olanlar, başarıları sayesinde bir seçeneğe sahip olanlar bu yönde kaymaktadır.

bu şekilde, insanlarla temas gerektiren ve risk oluşturan meslekler, daha az başarılı veya başarısız olan veya hatta insanlıktan paylarını almayan insanlar tarafından yapılır.
kaybeden başarılı arkadaşları kibirli. bu, doktor isyanının kısır döngüsüdür, ancak garantili bir maaş diyenler ve ilacı seçenler hakkında şikayet ediyoruz. Söyle, söyle ;

İki yıl önce motor kazası geçirdim. sol küçük parmağım patladı ve ambulansla en yakın hastaneye götürüldüm. beni selamlayan doktoru görmeliydin. daha önce hiç kan görmemiş gibi bayıldı ve şöyle dedi: “ona bakamıyorum.”dedi,” beni üniversiteye gönderdi. sonra ?

doktorumuz tarafından çekilen bir Röntgenden sonra, o iyi! dikmemi ve bırakmamı söyledi. ertesi gün, ağrım azalmadıktan sonra, özel bir hastaneye gittim ve beklenen son bitti.

sol serçe parmağın yerinden çıktı! parmağımı birbirine diktiler. O gün hayatımın geri kalanında çektiğim acıyı unutamam.

her mesleğin bir meydan okuması vardır. sizinki en zor, (hayat kurtarıyorsunuz) bunu biliyoruz, ama kötülük sadece söylediklerinizde değil, çünkü acıyor.Doktorlardan hoşlanmıyorum çünkü yüzüm yumuşak, çünkü doktorlardan birçok kez psikolojik şiddet gördüm.Türk doktoru (ya da daha doğrusu doktorlarımız) bir Türk insanı gibi yumuşak bir yüz bulduğum için beni affetmiyor..ama bazen senin gibi istisnalar vardır. Sana doktor kardeşim diyeceğim çünkü makaleni ve seni samimi buluyorum ( adını bilmiyorum)

About admin

Check Also

tüm memurlar bu yıpratmanın bir payına sahip

doktorun düşmanlarını mutlu eden bir kelime. bu başlık altında aldıkları zevki zaten yansıttılar. bu doktorların …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir