Kadınlar daha fazla duyuyor mu bilmiyorum

Bunu deneyimleme şansım yok, ayağa kalkıp karşılaştıramam, ama bir erkek olarak, bu ülkede ne zaman araba kullansam, korna duyuyorum. Kadınlar daha fazla duyuyor mu bilmiyorum.
Bence bir insanı insan yapmayan bir saygısızlık var. bu sadece saygısızlık değil, acınası, karmaşık. “Ben önemliyim, sen önemsizsin” diyor, ” Acelem var, önemli şeylerim var, sen kimsin?”diyor ki,” sen bir aptalsın, ışığı göremiyor ya da fark edemiyorsun, bak, reflekslerimin süper olduğunu gördüm.”oğlu diyor ki, o says…it bilinçaltından avucunuzun içine gider.
bu honkers çoğu günün geri kalanı için zaman öldürmek. belki adam eve gider ve candy crush oynar ya da bir nargile içer ve Whatsapp’ta bir geyik yapar.direksiyona ilk başladığımda, bu sürekli taciz nedeniyle her zaman panikledim ve şimdi durduğumda ya da küfürümü bir korna ile gönderdiğimde, affedilmedim.Yavaş sürmem, ama hızlı sürmem, tüm kurallara uysam bile, eğer birisi benimle dalga geçerse, savaşırım. Yurumuslug var.
Beni sıkan kişiyi sıkıyorum. çok uzun sürerse, umurumda değil, arabasını mahvederim. Kendi Arabamı harcayacağım, ama ona kadınları taciz etmemesini öğreteceğim. Ben öyle düşünmüyorum.

tanrıya şükür param var, 2 gün içinde tekrar alacağım, ama eminim ki bu kişi sevdiği bu araba için ağlıyor.

başka bir sarı ışık yandığında, dit diyerek el ele hareket eden birine baktım. Sakince Elfren’ini çıkardım ve arabadan indim. Gittim ve üzerine tıkladım ve dedim ki, ” lanet pencereyi aç.”gözleri büyüdü. gaza bastı ve küçük yavru kedi kaçtı. foton gitti mi? ağlayıp paniklememi mi bekliyordun?

Sik kafalıydım. birisi” kadınlar nereye gideceğini bilecek ” dedi… Ortaçağ hıyarı, trafikte bana rastlarsan arabana bir şey söylerim.

adamların çok korumacı davranıyorsun, hiç trafik yok gibi gözüküyor. trafik tacizi yok. kadınların kötü sürücüler olduğunu, çünkü her zaman sana olur. kadınlar bunu uydurmaz, canlarım. bak, eğer güzel kardeşim bana korna çalarsa, seni korkudan oynayamaz, Eğer seni trafikte sıkıştırmaktan korkarsa ve beni sıkıştırmaya çalışırsa, eğer “aciz” olduğunu düşünürse, o zaman ayrımcılık vardır. bütün erkekler için bu kadar kefil olma.

Yıllardır sürüş dersleri veren bir arkadaşım var, işe alımlara trafikte beni çok rahatsız ettikleri zaman ne yaptıklarını söyleyen sağlam bir sürücü.

Peki, bu ana sürücü kriteri nedir? söyle bana biliyoruz.ve sonra arabanın kıçına giren ve bir seçici yaparak onu taciz eden biri var. Gecenin karanlığında orta şeritte 90-100 km sürüyorum, arkadan bir kamyon geliyor, boş bir otoyol bir arabanın kıçına giriyor ve bir seçici yakıyor. bu taciz değil mi? araba hundai i10 birkaç mil uzakta, kadın olduğunu söyleyebiliriz. çünkü biz kadınız, kendileri için düşünüyorlar.
Ben bir kadın şoför olduğum için korna çalıp çalmadıklarını bilmiyorum, ama ışıklarda ya da sinyalde birlikte durduğumda ve şerit değiştirdiğimde, bir kadın olduğumu gören Bay erkek sürücüler yarışları sevmeye başlar, bu yüzden sorma.Kendini kaybedenler için bir şeyler yapmaktan başka bir şey bilmiyorum.
Yemin ederim, böyle aptal insanlar yüzünden araba kullanmasından hoşlanmıyorum. viraj biraz yavaşlaması, arkanda korna veya altına inip seni korkutmaya çalışıyor. Yurtdışında yaşıyorum ve bunu yapan çoğunlukla Alman gençler olması tesadüf değil. HA, ve 80-85 ila 80 arasında sürseniz bile, nöbet geçirirler. ilk başta ben de panikliyordum, ama şimdi umursamaya çalışıyorum. onları delirt ya da solla.

bu arada, bu sadece kadınlar için değil, aynı zamanda genç sürücüler ve yaşlılar için de yapılır.

About admin

Check Also

yürüyen bir kişinin asla araba sürmemesi

sadece kadın sürücü değil, genel anlamda bunu yapan insanlar. sikildiler, muhtemelen dövülmek istiyorlar, bu yüzden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir