herkes yaşadıkları mahalleleri saymaya başladı

yine, herkes yaşadıkları mahalleleri saymaya başladı :)))
bu bir mahalle, ama başka yerlere bok atmak gibi.neden bu kadar çok şey biliyorsunuz?
Anadolu yakasının seyahat etmeyi seven bir sevgilisi olarak, bu konuyu ayrı başlıklarda tartışmanın daha doğru olacağını düşünüyorum.
örneğin, şu anda içmek benim için inanılmaz derecede güzel ve rahat. ulaşım oldukça kolaydır, kozyatağı metrosu, otobüs durakları, alışveriş merkezleri vb. oldukça yakındır. Dudullu Bostancı Metrosu daha da iyi bir ulaşım alternatifi olacak opens.as Avrupa yakasında çalışan ve Tekirdağ’dan gelen bir kişi için Ana Hat taşımacılığı da oldukça kolaydır. me.in Yaz Akşamları, sıkıldığımda, Bostancı Plajı’na veya maltepe Park’a 10 dakika içinde inebilir ve biraz hava alabilirim.ama gerçekten sevdiğim şey, hem site hem de mahalle havasının birlikte olması, bu da beni çok mutlu ediyor.insanları oldukça iyi, sokakları yürüyüş için oldukça ideal, neredeyse hiç Park sorunu yok, ve çoğu dairede Açık Otopark var.aynı şey her mahalle için de söylenebilir, ancak Anadolu yakasının bazı mahallelerinde, bana iş notu gerektirecek kadar param olsaydı, kuzguncuk, beyleb,çengelköy,Kentucky, kanlıca ve Fenerbahçe gibi İlçelerde hayat yaşıyorum:) Fenerbahçe için moda ve hayatımın geri kalanını düşünmeden.
paradan bahsetmişken, içerideki en büyük sorunlardan birinin gereksiz yere pahalı ev fiyatları olduğunu belirtmek gerekir.çoğu bina eski olmasına rağmen, 700-800 bin ve sıfır konutların bir milyon seviyesinde oldukça rahat olması şaşırtıcıdır.beton, sahil yolu projeleri, metro çalışmaları, özgünlüklerini yitirmiş tren istasyonları olmasaydı çocukluğumun geçtiği yer Bostancı küçükyalı’ydı.

Göztepe’de de yaşayan biri olarak, yukarıda bahsettiğim yerler Anadolu’nun en huzurlu yerlerinden biriydi side.it şehir hayatı hakkında hiçbir şey bilmeyen insanlarla dolu bir başlık. bazıları dragos dedi ki; hiçbir çocuk onun sokağında oynamaz, hiçbir insan geçemez. bazıları dağın tepesindeki villa alanını övdü; güvenlik kapısından çıktığınızda gettodasınız. otoyolun dört tarafında sahrayicedit nedir!

hayat normal yerlerde olur, arkadaşlar. güvenli bölgenizi arabanızda bırakmak ve migrosa ekmeği satın almak için bir mahalle sakin değil.

bir bakkal, kasap, bakkal yürüme mesafesindedir, yolda satın almalar görür ve selamlarsınız, Batı ekleri gibi Lego olmayan yerler hayattadır. o tercih ediliyor.

çocukluğum yaz aylarında adada geçti, bir dönem (çocukken tren istasyonunun yanında sabit bir pazar vardı, Büyükannem ve alışverişe gittik).

artık İstanbul’da yaşamıyorum. Küçük bir kasabadayım. Bu küçük şehrin köyüne yerleşmek istiyorum.

hasili vel Kalam, istanbul benim için yaşamak için bir yer olmaktan bu yana 7 yıl geçti. İm çok mutlu. sende kalabilir.kıç kıç yaşamak istiyorsanız, Kadıköy üsküdar iyi bir seçenek olabilir. ama paranız varsa ve nispeten sakin bir yer seçmek istiyorsanız, Beykoz tarafları çok, çok güzel.Maltepe Kartal Bandosuna bile girmeyeceğim.özellikle kıyı şeridi çoğunlukla nüfuslu bölgelerdir ve oldukça tehlikelidir. aslında, Pendik’in ötesinde, Tuzla’da çok güzel evler var. ama bir yere gitmek istediğinde, çok uzak kalır. ve bu güzel müstakil evler için para yok :/
1) Aşağıda E5 hattı
kadıköy: Fenerbahçe, Göztepe, erenköy, suadiye, bostancı
maltepe: küçükyalı, idealtepe, adatepe, altayçeşme, yalı
Kartal: dragos, cordonboyu
biraz uzak olmasına rağmen, Tuzla sahil şeridi de bir bonus olabilir.

2) yukarıdaki E5 hattı
kadıköy: acıbadem
üsküdar: libadiye, altunizade
Ataşehir: doğu ataşehir
Kartal: uğur mumcu

Buna ek olarak, Avrupa yakasının aksine, Marmaray tren hattındaki Anadolu yakasındaki birçok yer yaşamak için yerlerdir.

tercih edilmeyen yerler:
yeni haliyle bile kadıköy fikirtepe, ümraniye, Ataşehir mahalleleri, sancaktepe, sultanbeyli, Maltepe E5 gülsuyu, zümrütevler, esentepe vb., pendik.

About admin

Check Also

bir apartmanda yaşamasının kötü olmadığı

Şu an bu görevdeyim. çalışmalarım nedeniyle 1-2 yıl içinde İstanbul’a yerleşmeyi planlıyorum. kısmi sorumluluk. Daha …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir