her iki tarafa da yakın olmak istiyorsanız

bunun cevabı herkes için değişir, bunu kabul ederek başlayalım. herkesin istekleri farklıdır ve farklı ilçeler bu istekleri karşılayabilir.

merkezi bir konumda ve her iki tarafa da yakın olmak istiyorsanız, kesinlikle Üsküdar. paranız sınırsız ise, Çengelköy’de bir ikametgahınız olacak, orta geliriniz varsa, koşacaksınız, bağlanacaksınız, biraz daha az seçenek bu şekilde çoğaltılabilir. para miktarına bağlı olarak üsküdar, istediğiniz her şeyi sunabilen bir ilçedir.

başım rahat, sabah ya da öğlen dışarı çıkarsanız, koşarsanız ya da yürüyüşe çıkarsanız, Bağdat Caddesi’nde oturabilirsiniz. suadiye, erenköy, caddebostan. burada oturursanız, sağınızda ve solunuzda oturan insanlar belirli bir standardın üzerinde üç veya beş kişi olacaktır. öte yandan, şehir merkezlerinden çok uzak durmayacaksınız.

benim için merkezi bir konumda olmak çok önemli, Çekmeköy’de bir villa benim için hiç çekici değil, ama isteyenler için bu da bir seçenek. örnekler çoğaltılabilir, bunun gibi birçok yeri sayabilirim, ancak başlangıçta söylediğim gibi, herkesin arzuları ve beklentileri farklıdır.En iyi hastanelerin, okulların ve restoranların bulunduğu Ataşehir merkez ve kbakkalköy, uzun vadede en iyi yerlerdir. jul ve e5 bağlantılarında trafik düşüktür. mavisu residence, istisnasız, bir site olarak işimi vermek için en iyi yerdir.
Önce havacıları, Yaşadığım yeri, sonra da Dragos’u bu listeye koyacağım. çünkü coşku bunu gerektirir. vaniköy’de beylerbeyi gibi bir şey duyduk ama gerisi fasa ve fiso. ve yapışık dairelerin mahallelerinin yaşamak için bir yer olduğunu söyleyenler için, Allah’ın sorunlara neden olmadığını söylüyorum. aptallar ve başı dertte ölüyorlar.
Ajibadem’in ortalama geliri olan biri için çok uygun bir yer olduğunu düşünüyorum. özellikle Acıbadem Caddesi ve dörtyola yakınında yer alıyorsa, ayrıçeşmesi’nden Marmaray ve Söğütlüçeşme’ye Metrobüs veya hızlı Tren taşımacılığı, her ikisinin de ortasında yer alması nedeniyle yürüme mesafesinde çok kolaydır. ve iskeleye yürüyebilir ve feribota veya havash’a binebilirsiniz.

ulaşımın yanı sıra, evlerin fiziksel durumu yeldeğirmeni veya Kadıköy’ün diğer eski ilçeleri kadar kötü değildir. genel olarak, yeni veya temiz binalar var. dörtlünün alt tarafındaki binaları ayırırsak, çoğu binanın kendi otoparkı vardır ve yan binalara bitişik değildir. binaların sıkışık olmaması ve mahallenin istanbul ortalamasına göre çok yeşil olması da ferahlatıcıdır.

ev kiraları genel ortalamanın üzerinde bir tıklama olsa da, sahip oldukları faydalar nedeniyle uygun fiyatlı olduklarını düşünüyorum.

Kadıköy, ulaşım açısından merkeze çok yakın olmasına rağmen, kendi içinde bir mahalle kültürüne sahip olmak büyük bir avantajdır. mahalledeki kişisel ve günlük ihtiyaçlar çok rahat bir şekilde ele alınabilir. Acıbadem’in de güvenli bir yer olduğunu düşünüyorum.

özetle, İstanbul’un ya da belki de Türkiye’nin kültür ve sanat merkezinin kadıköy olduğu göz önüne alındığında, başka yerlerin burada yaşamakla kıyaslanabileceğini sanmıyorum. mahalleleri en çok karşılaştırılabilir. Moda, acıbadem f/p olarak yaşam kalitesi veya estetik açısından daha fazla fırsat sunarken, çok daha ucuz ve belki de daha sessiz bir yer, daha çok tercih edilen bir yer olduğunu düşünüyorum.Anadolu yakasında, site ve bahçe zemini en çok ev bulabileceğiniz yerdir. sokağa çıkma yasağı sırasında sitede olanlar bile, bahçenin tadını çıkardığımızı gördüklerinde bize gıpta ile baktılar. Ataşehir’de olduğu gibi, birçok parka ve geniş caddeye sahip binalar size gelmiyor, yüksek katlı binalar yok. şu anda bir pandemi olduğu kadar değil, ama sosyalleşmeyi sevenler için, birçok segmente hitap eden restoranlar tek tek açılıyor, restoran yasakları gelmemiş olsaydı, açlık sonuncuyu açacaktı.

popüler inanışın aksine ulaşım kötü değildir, örneğin gecenin bir yarısı Kadıköy’den E-10 veya havaş’ı alarak Kurtköy’e ulaşabilirsiniz. Kurtköy’deki mahalleler arasında en iyisi Yenişehir mahallesidir.

About admin

Check Also

sollama o taraftakilerin eylemini gasp eder

ama buna dayanamayan insanlar var çünkü çok net trafik kurallarını ihlal ediyorlar ve tepki veriyorlar, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir