hayatını doktor olmakla birleştiriyorsun

doktor, kardeşim, acı çekiyorsun çünkü hayatını doktor olmakla birleştiriyorsun, ki bu doktorların şimdiye kadar yaptığı en büyük hata.aşağıda, sana bağırıyor, gitmesine izin vermeyeceğim..ama hayatınızı bir doktor olmakla birleştirdiğiniz için, eğer bir doktorunuz yoksa, onlardan kurtulacaksınız. it..it birçok insan mesleğinin kendileri için uygun olmadığını fark ettiğinde değişir..öğretmen bir cop.an memur üniversiteyi bitirir, mühendis olur, sosyal hizmet uzmanı olur, devam eder ve devam eder, on binlerce örnek vardır..
ama doktorlar bunu yapamaz..
çevrem, ailem, doktor olmaktan vazgeçen bu insanlar, söylediklerimi nasıl söyleyebilirim, çünkü korku ortaya çıkabilir.bu işi mutsuz bir şekilde yapmaya devam ediyorsun..önce kendini mutsuz ediyorsun, sonra ailen..
Sadece şikayet ettiğiniz koşulların iyileşmeyeceğini, iyileşmeyeceğini söylemek istiyorum improve.it daha da kötüleşecek.bekar bir eşten boşanmanın kolay olduğunu söylüyorsanız, sizin kadar değil, işimi yaptığım için hakarete uğradım.Durumun düzelmesi durumunda hastaydım, ancak iyileşmenin kötüleşmesinden bu yana 10 yıldan fazla bir süre geçti..Şimdi buna dayanabilirim.ama dayanamayacağımı fark ettiğimde, gidip başka biriyle devam edeceğim profession..my ve ailemin mutluluğu mesleğimden daha önemli.
Umarım bir çıkış yolu bulursun ve ülkedeki herkesin birbirinden daha kötü durumda olduğu için üzgünüm, ama bu sızlanmadan bıktım. 10 yıllık okuma ve işsiz yürüyüşten sonra fındık, çay adamı ya da bunun gibi bir şey alanında-akademik doktora doktorunun ana unvanı olan-hiçbir iş yoktur.
6 yıldır okuyoruz, Tusa’dayız, 7 bin dolar alıyoruz ve konuşmanız sıkılıyor. sınava girdiğinizde, ülke Norveç’miş gibi günde 10 hastayla size baktılar ve size orta-üst sınıf bir yaşam sözü verdiler
sizin zamanınızda, sosyal prestijdi, işin garantisiydi, ailenizin göğsünü yerel teyzelerle birlikte gezdi ve gaza geldiniz ve bu bölümü ileri geri yazdınız, ‘ben idealistim’. her yıl, uni sınavında aynı puanları alan, bu üzücü koşulları gören ve ilacı seçmeyen binlerce insan varken, kendinizin altında karşılaştığınız her hastayı ve akrabayı otomatik olarak’ cahil’olarak kodladınız. hastanede iki dakikalık ek bilgi paylaşmak isteyenler için, en azından sadece bir reçete almayın ve uzaklaşmayın, ancak teşhisinizi sorun, ‘ siz bir sağlık görevlisi misiniz?’anlamıyorsun’ diyerek ve tıbbi olmadığını söyleyerek kendini beğeniyorsun.

zamanında sevdiği mesleği takip eden, toplum baskısına yol açmayan ve maliyetle işsiz olan genç akademisyenler var. Bu mesleği örnek olarak seçtim çünkü sabahları sizden daha fazla okuyan, en yüksek zihinsel yüke sahip olan goygoy’sunuz (bkz.goygoy).: bilimsel yayın) ve 30 yaşına kadar burs almak için maaş bırakın. doktora sonunda, Üniversitede bir personel alma şansı 10’da 1’dir. sen Tusa giriosan, ülser kelimesinde staj yapan bu insanlar oluyosan da doktora yeterlilik denilen garip bir sınav veriyor, tez izleme komitelerinde ter boncukları.

dünyada acı çeken tek kişi senmişsin gibi, kendini 7 bin liraya layık göremeyen egonuzdan bıktık. akademiyi kovalayan tonlarca genç var, hayatı boyunca 7-9 bin kazanacağı bir meslek olsa da, idealizm, polislerin bilimden ayrılacağı şekildedir, çünkü bizden daha fazla kazanırlar.tüm çocukluğunu / gençliğini okuduktan sonra, günde 100-150 hastayı muayene eden veya çok zor ameliyatları başarıyla gerçekleştiren ve ayda sadece 7-8 bin tl kazanan doktorlar da var. doktorlarımızın daha huzurlu ve motive olması için en düşük doktor maaşının en az 10 bin tl olması gerekiyor.
bak, Orta Doğu maymun beyni, gelişmemiş sığırlar size tatlı bir şekilde söyledi, kardeşlerimiz şimdiye kadar sığır kafanızı satın almadı. dövülmeyelim, küfür etmeyelim, insan gibi davranalım, bu doktorların istediği şey bu. istedikleri şey çok önemli bir şeymiş gibi davranıyorlar ve kendinizi yemin ettireceksiniz. bir kişi dövülmek istemiyorsa ve küfür yemek istemiyorsa, haklarını almak istediğinde kötüdür, sözlere bakın, cidden, bu ülkedeki kişi hiçbir şeyi hak etmiyor, açıkça belirttim. bu sözde ekşi ülke, interneti belirli sayıda şeyi okumak için kullanan insanların olduğu bir yer olsa da, burada durum böyle olsa bile, gerçek hayatın nasıl bir şey olduğu hakkında hiçbir fikrim yok. Ben sadece 4 yaşındayım. Ben bir sınıf öğrencisiyim, ama bu hızda, senin gibi çürümüş insanlara hizmet etmektense açık fikirli olmayı tercih ederim. bu, bir grup mesleği mesleklerinden soğutan bir zihniyet ve dedi ki, eğer yapmadıysanız, bunu yapmak zorunda kaldınız ya da bunun gibi bir şey. cidden, bu insanların hiçbiri yok.
bu arada, doktor kardeşlerim, koşulları kötü olursa ve işi terk ettikten sonra grev, polisin orantısız güç bile, acil servisler hariç, kabul ne gerçekten varsa, ve sonra baktım Eğer hala geçerlidir aynı girin, genel grev istiyoruz, bir nöbet sonrası izin istiyoruz, organize etmek istiyoruz adil çalışma saatleri, maaş ve sosyal haklarımızı isteriz, gerçekten bunu yapacak gücü istiyorsun, ben deliyim sadece biraz cesaret diyor. 2021’de, 2 ila 3 gün boyunca işten ayrılsanız bile, ortak olarak hareket etmekten daha kolay bir şey yoktur, Paşa Paşa yola gelecektir, lütfen gücünüzün biraz farkında olun.

About admin

Check Also

tüm memurlar bu yıpratmanın bir payına sahip

doktorun düşmanlarını mutlu eden bir kelime. bu başlık altında aldıkları zevki zaten yansıttılar. bu doktorların …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir