ders olarak adlandırdığınız şey

10 özel ders ayda 1500 tl, 1 özel ders 150 TL’dir. ders olarak adlandırdığınız şey haftada ortalama 2 saattir. ayda 8 saat olarak hesaplarsak, saatte 18 küsur pound’a ulaşacaktır. Tanrı aşkına, saatte 18 sterlin için ders veren bir öğretmen bulabilir misin?
her durumda, doktorun temel maaşı alması ve öğretmenin ek geliri ile birlikte Hesaplaması ayrı bir saçmalıktır. bu yüzden unvanı açan kişi, popüler olmak isteyen öğretmenleri giydirmek için tekrar açtı. Fazla üzerinde durmak gerek.o zaman bu şekilde bakalım. sabahtan akşama kadar bir doktor ofisinde oturur ve muayenesi 300-500 liraya mal olan 10 hastayı görür. Bunların %90’ı grip ilacı yazıyor ve gönderiyor.

öğretmen aynı anda sınıfta 30 çocukla uğraşmaya çalışıyor, her birinin farklı ihtiyaçları var. her biri bir öğretmen, bir doktor, bir mühendis, bir bilim adamı olduğuna bağlı olarak çöp olabilir.

her şey çok basit, biz o zaman böyle bir cerrah ya da bir şey olmayan doktorlar, öğretmenler daha az kazanıyor gerektiğini söyleyebiliriz.

işleri basitleştirmeyelim. doktor, mühendis, öğretmen, ressam, toplumdaki yer farklıdır ve hepsinin değeri farklıdır. birini diğerinin üstünde tutmaya çalışmanın bir anlamı yok. ressamın diğerlerinden daha fazla kazandığı ülkeler de var. doctor.it insanlar başkalarının maaşlarına değil, kendi maaşlarına odaklanırsa sorun olmaz, ama bu piçler her zaman başkalarının kazandıklarına bakar.

Açık büfe işleten liseden ayrılan bir arkadaşım var. kira on bin lira. “olm, ne kazanıyorsun ve on bin lira kira ödüyorsun?”pandemiden önce,” ayda yirmi binden az kar elde edersem, o dükkanı yine de kapatacağım ” dedi. ama dışarı çıkıp ağlamıyorum, “liseden ayrılmak bir doktordan daha fazlasını yapar.”çünkü ona” git açık büfe aç ” demiyorlar mı? derliyor.herkes kendi yolunda bir şeyler yazdı, yine her şeyde uzman olduklarını düşünüyordu. ve bir doktorun maaşına iki kat daha fazla özel muayene parası ekleyen ve gösteriye çıkan bir arkadaş var. tüm doktorlarımızın zaten özel bir muayenesi var ve kazançları harika!

bugün acil servislerde görevli bir pratisyen hekim 7500-8000 maksimum kazanca sahiptir. bu miktar aynı zamanda 6000-7000 bandında da kalmaktadır, çünkü döner sermaye dağılımı pandemi nedeniyle yapılamamaktadır.

tabii ki, öğretmen maaşları hakkında da bir şeyler duydum ve duyduğum şey ilk girişteki miktarlarla uygun, ancak yorum yapmak istemiyorum çünkü ben bir öğretmen değilim ve toplumda çok baskın değilim.

sonuç olarak, sözlükte her gün bir yerden bir yere vurulan doktorlarımızın kazançları benzer seviyelerde ve hatta çevik kuvvet polisi, gardiyanlar ve imamlarınkinden daha azdır. çok eğlenceliydi, ama gerçekten büyük(!) doktorlar mezun olduklarında polo bile alamazlar. TTB’NİN acilen greve gitmesi gerekiyor salaries.in ekşi sözlük, biliyorsunuz, muhtemelen bir devlet propaganda makinesi tarafından desteklenen sistematik bir öğretmen düşmanlığı var. öğretmenler, doktorlar, memurlar, emekli maaşları ısıtılıyor ve ileri sürülüyor. bir imamın, bir gardiyanın, bir milletvekilinin, köprülerin, yolların, cebinizden çıkan hastane garantilerinin binlerce gizli işsiz maaşları, geçseniz de geçmeseniz de, bu kadar konuşulmuyor.
çünkü doktorlar öğretmenler tarafından eğitilir. doktor olmak isteyen biri bir öğretmen tarafından eğitilir. geçmişini unutmayan bir doktor öğretmenine her zaman minnettardır. öğretmenlik çok asil bir meslektir.
* 6 içinde profession.my yıl sona eriyor, şimdiye kadar özel ders vermedim ve 1 £ kazandım. Ben ders öğretmedim.
maaşım 6 bin tl değil, bu miktar sadece ek kurslarla elde ediliyor. en azından benim seviyemdeki bir öğretmen için, bu böyledir. ha, bana 25 yaşındaki, uzman öğretmenin çocuk destekli, eş destekli maaşını söylerseniz, ek ders hariç bu maaş 6,500 TL’ye kadar çıkacak. ama bu, tüm öğretmenler için %5 gibi. belki de daha az.

Ben öğretmenlerin düşmanı değilim, öğretmenlerle hiçbir sorunum yok ve düşman olmayan ya da problemi olmayan tek bir yazar görmedim. yazdığın şey tepeden tırnağa bir yalan ve bir açıklama yapan bir beyin küpü.Evet, büyük bir öğretmen örneği alırsak, 1000 muhtemelen 8500 kazanabilir. ve eğer doktorun maaşını en düşük seviyede hesaplarsanız. bakın, yemin ederim, siz aptalsınız, bu inanılmaz. bu kadar aptal olamazsın! yaptığı karşılaştırmaya bak. ya geri zekalıdırlar.

About admin

Check Also

sollama o taraftakilerin eylemini gasp eder

ama buna dayanamayan insanlar var çünkü çok net trafik kurallarını ihlal ediyorlar ve tepki veriyorlar, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir