bir il olduğunu ifade eden bir adam

Hatırladığım kadarıyla Avrupa yakasında yaşıyorum. Anadolu yakasının kıyı kesiminin dışında yaşamak ve yaşamak için pek çok alana rastlamadım. beni yanlış anlama, kötü oldukları için değil. bugün bile, il olarak kabul edilir. merkezden uzak ve ciddi ulaşım sorunları var. örneğin, Sultanbeyli’den Mecidiyeköy’deki işinize gitmeye çalışmak pek mantıklı değil.
zemini taş gibi sağlamdır ve sınırları içinde Metrobüs-metro-marmaray vardır. E-5 ve karayolu yine sınırlardan geçerek Çamlıca Tepesi’ne arabayla 5 dakika uzaklıktadır. Kadıköy’de plaja yürüyerek 20. DK’YA gideceksin. evleri ve yerleri Bahçelerdir. inhabitors insan vardır. 2013 yılına kadar, doğduğum ve yaşadığım zaman, çok fazla olay olmazdı. Acıbadem Köprüsü’nden nişantaş’a yürümeyi çok sevdim. dönüşte hakan büfesinden Patso yerdik. Hey, ihtiyar!
birincisi, anadolu yakası Avrupa yakasından çok daha yaşanabilir. Avrupa yakasının %80’i esrarengiz, gecekondulardan oluşuyor ve kıçını kesmesi için iyi bir şans var. en azından Anadolu tarafında bu oran daha azdır. en azından Anadolu yakasının gecekondu mahallelerinde korkusuzca yürüyebiliriz.

Anadolu yakasının bir il olduğunu ifade eden bir adam örnek olarak sultanbeyli’ye verildi. sultanbeyli. maltepe, kadıköy, adalar, üsküdar, ataşehir, beykoz. hayır, hayır, hayır! sultanbeyli. Söyleyecek bir şey bulamıyorum. kelimeler zayıf. *

açıkçası sahrayicedid, Göztepe vb.Düşünüyordum. taraflar yaşamak için sessiz yerlerdir. her ikisi de plaja çok yakın değildir (plaja çok yakın olmak iyi bir şey değildir) ve merkezi olarak kabul edilir. Kadıköy’ün daha orta kesimlerinde olduğu gibi, pek çok garip tip görmüyorsunuz. açıkçası, Avrupa yakasının en büyük bölümünde yaşamaktansa Maltepe ya da Kadıköy’ün sakin bir mahallesinde yaşamayı tercih ederim.

tabii ki, bu çok öznel. bir kişi alıştığı tarafı kabul eder. böyle bir gerçek var. Avrupa yakasını her zaman yaşanmaz buldum. aşırı kalabalık, kaos, gereksiz insan trafiği ve kamu düzeni sorunları.

Düzenleme: bu arada, sait Faik’i okumaya başladığımdan beri adalarda yaşıyorum. Erenköy tren istasyonu. minibüse yakınsın ve tüm trafiğe maruz kalmıyorsun. sokakta yürüyebilir ve Marmara’yı kullanabilirsiniz. ayrıca, istasyon alanı pazar vb. açısından çok iyi… Kadıköy’e döndüğümde, bu alan ilk sırada olacak…
Beykoz Beykoz Beykoz, Beylerbeyi, çengelköy ve Beykoz, Fenerbahçe, moda, Kalamış’ı içeren marmara kıyısı ve Boğaz Kıyısı da dahil olmak üzere Anadolu yakasının en yaşanabilir bölgeleridir.Beykoz, Beykoz, Beylerbeyi, Çengelköy’den Beykoz’a. istanbul gibi istanbul.
3 yıl önce Kuzgun’dan Göktürk’e taşındık. Her şeyi özlediğimi söyleyebilirim. Bir zamanlar, bir mahalle hayatı vardı, sabah giderdik ve fırında çanta alırdık, ekmek alırdık. işe giderken herkese merhaba derdik. akşamları dışarı çıkardık, banklarda otururduk ve çay içerdik. Orada karıma evlenme teklif ettim, bir öğleden sonra bile. ve sonra anıları, komşuları, samimiyeti bıraktık, çünkü iş Avrupa yakasındaydı ve buraya geldik.

Orada 3 katlı müstakil bir evimiz var. karım asla taşınmak istemedi, ben de onu taşınmaya zorladım. böylece daha geniş bir ormanda oturabiliriz.. İyi mi kötü mü olduğumuza karar veremiyorum. ama şimdi düşünüyorum da, eğer zamanı tersine çevirebilseydim, o sıcak evden taşınmazdım.İstanbul’un uzak köşelerine seyahat eden bir adam olarak doğmuş, su yiyen ve en çok hisseden biri olarak, anadolu yakası söz konusu olduğunda ikiliyi tavsiye ederim;

moda-Fenerbahçe,
acıbadem-koşuyolu,
caddebostan-bezirbakkal,
kuzguncuk-beylerbeyi,
Senatör-çengelköy,
vaniköy-kandilli,
çubuklu-beykoz,
Şile ve Ağva arasında gerisi bir hikaye. dragos 90’ların efsanesi. polonezköy farklı.

About admin

Check Also

sollama o taraftakilerin eylemini gasp eder

ama buna dayanamayan insanlar var çünkü çok net trafik kurallarını ihlal ediyorlar ve tepki veriyorlar, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir