bir apartmanda yaşamasının kötü olmadığı

Şu an bu görevdeyim.
çalışmalarım nedeniyle 1-2 yıl içinde İstanbul’a yerleşmeyi planlıyorum. kısmi sorumluluk.

Daha önce bu şehirde lise ve koleje gittim. Utancını ve kraliçeni biliyorum.

Bostancı küçükyalı, bir apartmanda yaşamasının kötü olmadığını söyledi. maaş standardının üzerinde bir işiniz varsa, bunlar İstanbul’da yaşamayı cazip hale getirecek yerlerdir. acıbadem kozyatağı da bu standarda uygundur. kartal maltepe E-5 çevresindeki yeni siteler bile bu standardı havuz güvenliği ile sağlıyor.

ve şehrin kaosundan uzak bir ortam istiyorum. İstanbul’da böyle sessiz bir sakinlik, ama dışarıda çok fazla değil, şehrin nimetlerinden ve sessizliğinden yararlanabileceğim sessiz bir ortam. araba max 45-50 dkya şehirde olmak için bir yerdir. kaos olmayacak. Dünyayı görebileceksin. beton yığınları arasında olmayacak.

Adalar, belki. o da gün trippers nedeniyle çok çekici değil.

Beykoz köyleri. Olabilir. Şili’nin köyleri olabilir. Ağva olabilir. riva makul.

ama kesinlikle Boston’dan değil. dragos çok güzel. ama çok pahalı.

eğer sınırsız para olsaydı, örneğin, acarkent olabilir, ama bunu olsun. tercih meselesi.

yani istanbul artık yaşanabilir bir yer değil.

liseyi okumak için İstanbul’a gittiğimde, nüfus 9.6 milyondu. Yemin ederim, ilçeler arasında bir boşluk vardı. daha önce oraya gitmedik. bir alan gibiydi. üniversiteye başladığımda, 12-13 milyondu. bu güne kadar geldik. giderek dayanılmaz hale geliyor.

Yaklaşık 9 yıldır İstanbul’da yaşıyorum, 2 gerçek İstanbullu ile tanıştım. belki de binlerce insanla tanıştım. okul ortamı sosyal çevre sizi aktif bir kişi olarak da etkiler. birisi Taksim’de palas apartmanında yaşıyor, bunun gibi bir şey, büyük büyükbabası dolmabahçe Sarayı’nın çalışanlarından biri. 5-6 kuşak kesinlikle İstanbul’dan geliyor. ve nişastadan yapılmış bir Ermeni yerlisi. Bir binde 2. 1980-90’da taşındılar. çünkü istanbul dolu.

İstanbul’da her şeyi bok gibi yaparsanız, sonuç budur.

bu şehirde kaç milyon Sivas Kastamonu Bayburtlu gümüşhaneli?

Bahçelievler Köyündeki tarlaya gidip kağıt, Avcılar, alibeyköy, gaziosmanpaşada zeytinburnund, Bağcılar Ümraniye, Pendik Ulan kayışdağı, Sultanbeyli sarıgazide gibi garip mahallelerde yaşayabilirsiniz. Yemin ederim, daha huzurlu ve sağlıklı bir hayatın olacak. en azından her gün süt içiyorsun. kendi bahçenizde ürettiğiniz organik meyveler, sebzelerle hayatınızı daha sağlıklı hale getirecektir.dragos orhantepe kordonboyu sahildir. göt göt 3 30-40 yaşında daireler, dar sokakları olmayan park yerleri Erenköy, Göztepe gibi bir şey. belki Acıbadem.hatta nokta atışları: Acıbadem ibrahimağa konulardır. gerisi Okan Üniversitesi öğrencilerini eğlendiriyor
Anadolu Kalesi, vaniköy, kanlıca, bahçelievler, salacak, çiçekçi, selimiye, kosuyolu, acıbadem, moda, feneryolu, Erenköy, suadiye, kozyatağı, Batı ataşehir, sureyapaşa, ıdealtepe vb. şimdi sahip olduğum tek şey gidemem.
kalamış ve Fenerbahçe Anadolu yakasının en güzel yeridir. hem denize yakın hem de evler altta değil, ama araba ile bir yere gitmeye çalışırsanız, trafikten bıkacaksınız. eğer emekli iseniz, iyi yaşamak için bir yere yetişmek zorunda değilsiniz. İstanbul’un genel olarak yaşanmaz bir yer haline geldiğini düşünüyorum. son ziyaretimde, günün her saatinde korkunç trafik ve yollarda geçen zamanınızı gördüm.
1-denize yakın Tuzla mercan Villaları.

genel olarak, yaz ve kış aylarında yaşayan insanlar yoktur, bu yüzden çok sessiz ve sessiz bir yerdir. buna ek olarak, hala pahalı olmayan eski villalar bulunabilir. ortalama yaş çok yüksektir. gerçekten huzur içinde yaşıyorsun.

ancak Anadolu yakasının merkezini kadıköy olarak düşünürsek, sabah ve akşam yoğun trafik sizi bekliyor.

2-Bostancı ile kadıköy arasında her türlü açık ve ferah Daire de seçilebilir.

bazen insanlar sadece güzel bir mahallede yaşadığım için berbat evlerde yaşarlar. Bence bunu dengelemelisin. mahelle bölgesi faktörü elbette önemlidir, ancak her şey değildir.

About admin

Check Also

Bağdat Caddesi ile acıbadem arasında kalırdım

net Kadıköy. müziğin hala hayatta olduğu, insanların(özellikle kadınların) hala özgürce seyahat edebileceği, kalabalık ama kültür …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir