ama onun bir kadını yok

Bunu her zaman yapıyorum. ama onun bir kadını yok. Çarptık, ben, hiçbir zaman paniğe kapıldım. diğer taraf panikliyorsa, sol koltuk değil, diğer koltuklar veya kaldırımlar. bu şekilde, amatörleri kaldırmak en iyisidir. Kimsenin trafiği öldürmesine izin veremem, böylece trafikte telafi edebilir, Whatsapp’a yazabilirler.
panik yapacaksan kullanma. maddi hasar bir şekilde yerine gelir, ancak bir hayatın maliyeti ayrıdır.
trafikte herkes hata yapar. kimse hata yaptığını iddia etmiyor.

ve hız sınırında sürerken yarım metre arkamda tökezleyen adam, yolumu verdiğimde, geride kaldığımda ve aynı zamanda korna çalarken yanlış olduğu için elini korna üzerine soktuğumda, geçmek yerine beni ihlal etmeye zorladı mı?

Beni bir korna ile taciz eden ve beni kenara sıkıştıran hanzo’nun durduğumda telefon numaramı sorduğundan eminim, çünkü yanılmışım.

aynı hızda koşan tam ayırma şeridine itmeye çalışan boynuz haydutunun tek amacı, onu soldan sıkarak ve ıslak zeminde sağ şeritte yolun hız sınırında sürerken sağdan gitmesi için bağırarak yanlış mıydı?

rampaya tırmanırken, yolu tamamen kaplayan boynuzlu iki kamyon şoförü, arkamdan iki metre geri geliyor ve kalbimi ağzıma getiriyor, Çünkü yanılıyorum.

tüm bunları ve daha fazlasını iki tekerlekte yaşadığımı ekleyelim. sadece taciz etmek ve zevk almak için hayatımı riske atmaktan çekinmediler, ama anlık bir panik içinde devrildiysem beni geçmeleri sadece bir zaman meselesiydi.

size kalmış olsaydı, her kadın yanlış ve dengesiz olurdu, çünkü her durumda bir kadın. ve bir erkek olmaktan gurur duyuyorsun ve kadınların ehliyet almadığını da ekliyorsun.

size bir sır vereyim, hayatın her alanında var olmaya devam edeceğiz ve buna alışmak zorunda kalacaksınız.
yanlış yapsa bile, korna çalmayacağım. her ihtimale karşı. sonuçta, bu hayattır. bazı hareketler ve davranışlar onarılamaz. Kendin ol, erkek olma. kovalamaca mesafesini Koru ve devam et.
o zaman kadın sürücünün paniğe kapılmasına izin vermeyin. bir korna ile paniğe kapılan bir sürücü bir tehlikedir, bu yüzden bu kadar kolay paniğe kapılırsa, önünde daha büyük bir panik nedeni varsa, fren yarın gaza çarpacak ve kaldırıma gidecek ve kişiyi ezecektir.

başından beri kimseyi rahatsız etmeden sağ şeritten çıkmaya çalıştığını söyledi. Bu mantıktaki bir kişinin Metropol trafiğinde sürüş için uygun olmadığını, sürüş becerilerini acilen geliştirmesi ve güven kazanması gerektiğini söylemekten pişmanım.

trafikte kuralları bilmeyen, erkekleri ve kadınları yalnız bırakan çok sayıda bencil öküz var ve bu grup kendini düzeltmeyeceğinden, başkalarının bu trafik magandaları için ayakkabı bırakmamak için kendilerini geliştirmeleri gerekiyor.boynuzun bizimki gibi gelişmemiş toplumlarda araçlarda yasaklanmasının bir başka nedeni.

fabrika çıkış korna olmadan gelecek araçlar. ve sonra onu indiren kişi için şiddetli bir ceza. korna yerine, arabanın sağ üst köşesine kırmızı bir led koyacaksın, evlat. pezevenkler üzerinde kalsın. bırak yaksınlar.

zaten bir boynuzu olanlar için, ücretsiz bir boynuz çıkarma ve bir paket çay da vardır (aşağıdaki seçimde verilenlerden).1) korna çaldığında panikliyorsanız, birisini öldürmeden önce aldığınız herhangi bir ücretsiz şubeden ehliyetinizi hemen iade edin.

2) görünüşe göre, panik yüzünden değil, söyledikleri yüzünden; sol şeritte çok yavaş gittiğin için korna çaldılar.

tabii ki, Kezban Prensesimiz dünyanın onun etrafında olduğunu düşündüğü için, her şeyin onun için özel olarak yapıldığını düşünüyor.

elini pencereden çıkardı ve bir keresinde adama bağırdı. adidas eşofmanı giyiyor…

bu, boynuzu nasıl yanlış kullanacağını bilmeyen potansiyel bir katilin davası.

About admin

Check Also

yürüyen bir kişinin asla araba sürmemesi

sadece kadın sürücü değil, genel anlamda bunu yapan insanlar. sikildiler, muhtemelen dövülmek istiyorlar, bu yüzden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir