alışveriş merkezinden kasaplara

Kadıköy’den Küçükyalı’ya, Acıbadem’e, Üsküdar’ın sadece birkaç mahallesine (böyle Romantik güzelliklere bakmayın. boktan yerleri var. 3 gün beykoz’da yaşa, Sonra görüşürüz. göründüğü gibi dışarıdan değil. eğer yalnızsan, bu başka bir şey.

daha sert basalım. diyelim ki Maltepe dragos ve Kartal plajın sadece bir parçası.

sancaktepe, sultanbeyli, pendik, tuzla… söz değil, hiçbir şey.

ümraniye, çekmeköy, ataşehir. buna bir zorunluluk deyin.şu anda Antalya’da yaşamama rağmen, İstanbul’da yaşadığım kadarıyla icadiye-altunizade-koşuyolu civarında. koşu kıyıdan biraz uzak olsa da, sakinliği ve dürüstlüğü ile ön plana çıkabilir.

özellikle icadiye ve altunizade için;

– ilçeden ayrılmadan, alışveriş merkezinden kasaplara, kuyumcudan terziye, ekmek arasında patates kızartması satmaktan Boğaz’ın alkollü manzarasına sahip lüks restoranlara kadar her şeyi yürüyerek göreceksiniz.
– üsküdar Feribot İskelesi’ne 15-20 dakikalık yürüme mesafesinde, herhangi bir ek ulaşım aracı olmadan doğrudan feribotla Avrupa yakasına ulaşabilirsiniz.
– Raven gibi bir ütopyanın yanında olacaksın.
– Boğaz Köprüsü’nün dibine 5-10 dakika içinde varacaksınız.
– Kalamış, kadıköy, Fenerbahçe gibi yerlere arabayla 10 dakikada ulaşılabilir. konumu bu alanlardan çok daha merkezi.
– Yeşil Yeşil, Fethiye Korusu, validebağ Korusu, nakkaştepe darı yeşil bahçesi gibi tüm güzel yeşil alanlara yürüme mesafesinde olacak. – Fethiye Korusu, validebağ Korusu ve nakkaştepe darı yeşil Bahçesi’ne yürüme mesafesinde olacaksınız.
– yürümeyi seviyorsanız, beylerbeyi, çengelköy hattını 1 saatlik bir yürüyüşle geçerek kuleli Plajı’na yürüyebilirsiniz.
– iyi, güvenli, mahallenin kültürü yüksek, nüfus yaşlı, çok fazla göç almadı.
– antep fıstığı ve kuzguncuk ile birlikte Üsküdar’ın en açık yerleşim bölgelerinden biridir.
– eve harcayacağınız paraya göre, Boğaz’ın çok güzel bir manzarasına sahip olabilirsiniz.
– bir tepe üzerine inşa edildiği için, birçok yere kıyasla depremlere karşı daha güvenlidir.
– Avrupa Yakası müziği denilen bir mahallede yaşamanın doğru gururu:) Kozyatağı olduğunu düşündüğüm yer. Fenerbahçe, kalamış, caddebostan elbette güzel yerlerdir, ancak bölgeden araba ile çıkmak için trafiğe girmek çok önemlidir. kadıköy haritasına bakarsanız, kozyatağı’nın hem Bağdat Caddesi hem de e-5’e olan yakınlığını göreceksiniz. Buna ek olarak, Temmuz bağlantı yolu da çok hızlı bir şekilde ulaşılır. kozyatağı’nda yaşayan bir kişi, Bağdat Caddesi, plaj ve Marmara’ya ve E-5 metrosuna kolayca ulaşabilir. Bostancı İskelesi de yakındadır. yeşillik ve kedilerle dolu sakin bir yeşil mahalle. kozzy adında büyüleyici bir alışveriş merkezi, sinema ve kültür merkezi bulunmaktadır. Hayır, Park sorunu var.
Maltepe’de doğup büyüdüm, dünyanın merkezi Maltepe’nin köşesine çekiliyorum. bu arada, caddebostan, erenköy ya da seyahat etmek için başka bir şey Evet, takılmak için çok güzel yerler var, ancak 30-40 yıllık binaların betonu şimdi kum. olası bir İstanbul depreminde, Bu binaların çoğu hayatta kalamaz. aynı şey tüm kıyı şeridi için de geçerlidir. bölgede yaşamayı planlıyorsanız, 10 yaşın altındaki binalara taşındığınızdan emin olun. bu arada ömerli’deki ilçe evleri ve sancaktepe/çekmeköy sahaları da listeye eklenmeli.
İstanbul’da yaşamak için tüm yerler Anadolu yakasındadır. burada Avrupa’da yazanlar ya 3 yıl önce çorak Anadolu’dan geldiler ya da bunu algılıyorlar. hem nüfus, temizlik, güvenlik, barış ve yeşillik açısından İstanbul’un en yaşanabilir yerleri Anadolu yakasındadır. Allah’ı seviyorsunuz, Avrupa’da yolu sormaya çalışırsanız, bir Türk bulamazsınız. sen neden bahsediyorsun, aq? ama en iyisi, Avrupa’nın daha yaşanabilir olduğunu bilmeye devam ediyorsunuz. Oh, buraya gelme. yallah bahçelievler,

About admin

Check Also

bir apartmanda yaşamasının kötü olmadığı

Şu an bu görevdeyim. çalışmalarım nedeniyle 1-2 yıl içinde İstanbul’a yerleşmeyi planlıyorum. kısmi sorumluluk. Daha …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir